sobota, 4 kwietnia 2015

Seria „Unikaty” (zapowiedzi)

W serii „Unikaty” wydawnictwa CM ukazują się trudno dostępne
i zapomniane tytuły w bardzo niewielkich nakładach.

Patronat medialny nad serią objęła ZAPOMNIANA BIBLIOTEKA

Dotychczas zostały wydane trzy pozycje:

1. Arkadiusz Francewicz Koszko „Z pamiętników szefa rosyjskiej policji śledczej”
2. Marek Romański „Gród szatana”
3. Adam Nasielski „Dr Maxwell nie odpowiada"

Ich recenzje znajdziecie oczywiście w ZAPOMNIANEJ BIBLIOTECE:

Już niebawem ukażą się nowe tytuły w serii. Będą to:

1. Michał Godlewski „Wywiadowczynie I wojny światowej”
2. Rafał Czeczott „Wojna morska na Bałtyku 1914-1918”

Będziemy mieli także okazję przeczytać trzy książki
klasyka przedwojennej powieści kryminalnej – Aleksandra Błażejowskiego:

1. „Walizka P.Z.”
2. „Tajemnica dr Hiwi”
3. „Tekturowy człowiek”

Zapraszam do odwiedzenia profilu FB serii "Unikaty" oraz Wydawnictwa CM
gdzie znajdziecie najnowsze informacje o wszystkich tomach serii:

Polecam!

1 komentarz:

1. Witam.
    Nie znamy się, tzn. Pan mnie nie zna, bo ja dość często zaglądam do Zapomnianej biblioteki. Również prowadzę bloga, przy okazji jestem fanką kultury dwudziestolecia międzywojennego i pamiętam, że kiedy po raz pierwszy tutaj trafiłam, zagrzebałam się w postach na pół dnia. Nawet przyszło mi do głowy, żeby wysmarować posta u siebie na blogu na temat Zapomnianej biblioteki, bo znalazłam tu tak wiele fantastycznych faktów, że miałam ochotę na samozwańczą propagandę. W końcu jednak dałam sobie spokój, bo nie wiedziałam, czy Panu ta akcja aby na pewno się spodoba.
    Tak się jednak założyło, że ostatnio zostałam wytypowana do Liebster Blog Award. To taka zabawa, polegająca na "docenianiu" innych blogów za "dobrze wykonaną robotę", trzeba odpowiedzieć na kilka, kilkanaście pytań, samemu nominować blogi, które według uznania na to zasługują i zadać prowadzącym swoje pytania. Ot zabawa, jeśli ma Pan ochotę na wzięcie w niej udziału, zapraszam po szczegóły i moje pytania na swojego bloga.

Cała akcja jest zupełnie niezobowiązująca, ale będzie mi miło, jeśli weźmie Pan w niej udział z racji mojej nominacji.

Pozdrawiam :)

OdpowiedzUsuń